Danskalendern för västra Sverige
Till Alldans                              Danskalendern i mobilen. Lägg in denna länk http://alldans.se/mob/?a=0
ikon = länk till hemsida   ikon = Dagens dansprogram        ikon = kort info om föreningen
  
Datum
   Dag
Kl
Förening
  
  
  
Orkester
 
Dans
 
 11 okt
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Duo Blå
  
 
 
 04 okt
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Diggarna
  
 
 
 27 sept
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 
 
 25 okt
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 
 
 01 nov
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Conny o Peter
  
 
 
 08 nov
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Duo Blå
  
 
 
 15 nov
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Sture o Ulf
  
 
 
 22 nov
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Charlies
  
 
 
 13 sept
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Conny o Peter
  
 
 
 09 dec
Lördag
  19.00 - 23.30
  Anten
ikon --
 Levins
  
 
 
 18 okt
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Eva o Ingvar
  
 
 
 20 sept
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Eva o Ingvar
  
 
 
 29 nov
Onsdag
  19.00 - 21.30
  Anten
ikon --
 Eva o Ingvar
  
 
 
 14 nov
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Charlies
  
 
 
 07 nov
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Eva o Ingvar
  
 
 
 05 dec
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Conny
  
 
 
 12 sept
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Trippix 3st
  
 
 
 12 dec
Tisdag
  18.30-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Trippix
  
 Avslutning! Vi bjuder på fika! OBS! Tiden!.
 
 19 sept
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Charlies
  
 
 
 26 sept
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Diggarna
  
 
 
 03 okt
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Levins
  
 
 
 10 okt
Tisdag
  19.99-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Conny
  
 
 
 24 okt
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Rent Drag
  
 
 
 21 nov
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Diggarna
  
 
 
 17 okt
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Bo Liljedahl
  
 
 
 31 okt
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Duo Blå
  
 
 
 28 nov
Tisdag
  19.00-22.00
  Fräntorps Folkets hus
--
 Levins
  
 
 
 01 aug
Tisdag
  19.00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Musikanläggning
  
 Motionsdans.
 
 05 sept
Tisdag
  19.00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Musikanläggning
 
 
 10 sept
Söndag
  18,00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Trippix
  
 Gammaldans.
 
 27 aug
Söndag
  18,00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Diggarna
  
 Gammaldans.
 
 30 juli
Söndag
  18,00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Sven Gunnars
  
 Gammaldans.
 
 08 aug
Tisdag
  19.00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Musikanläggning
 
 
 03 sept
Söndag
  18,00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Eva o Ingvar
  
 Gammaldans.
 
 20 aug
Söndag
  18,00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Charlies
  
 Gammaldans.
 
 13 aug
Söndag
  18,00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Trippix
  
 Augustifest.
 
 06 aug
Söndag
  18,00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Svante o Co
  
 Gammaldans.
 
 22 aug
Tisdag
  19.00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Musikanläggning
  
 Motionsdans.
 
 29 aug
Tisdag
  19.00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Musikanläggning
  
 Motionsdans.
 
 12 sept
Tisdag
  19.00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Musikanläggning
  
 Motionsdans.
 
 15 aug
Tisdag
  19.00 - 21.30
  Fröjden/Jönköping
 K
 Musikanläggning
  
 Motionsdans.
 
 .
 ..
  19.00 - 22.00
  Furulundsparken
 K
 Trippix
  
 
 
 05 sept
Tisdag
  19.00 - 22.00
  Furulundsparken
 K
 Rent Drag
  
 
 
 22 aug
Tisdag
  19.00 - 22.00
  Furulundsparken
 K
 Diggarna
  
 
 
 01 aug
Tisdag
  19.00 - 22.00
  Furulundsparken
 K
 C-laget
  
 
 
 08 aug
Tisdag
  19.00 - 22.00
  Furulundsparken
 K
 Duo Blå
  
 
 
 29 aug
Tisdag
  19.00 - 22.00
  Furulundsparken
 K
 Levins
  
 
 
 20 sept
Onsdag
  18.00-21.40
  Får ja Lov
--
 Evert och Gunnar.
  
 Gammaldanskurs.
 
 12 sept
Tisdag
  18.30-21.30
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Kursstart Buggkurs.
 
 06 sept
Onsdag
  18.00-21.40
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Gammaldanskurs.
 
 27 sept
Onsdag
  18.00-21.40
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Gammaldanskurs.
 
 13 sept
Onsdag
  18.00-21.40
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Gammaldanskurs.
 
 30 aug
Onsdag
  18.00-21.40
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Kursstart Gammaldans.
 
 17 okt
Tisdag
  18.30-21.30
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkurs.
 
 24 okt
Tisdag
  18.30-21.30
  Får ja Lov
--
 Conny
  
 Buggkurs.
 
 04 okt
Onsdag
  18.00-21.40
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Gammaldanskurs.
 
 11 okt
Onsdag
  18.00-21.40
  Får ja Lov
--
 Anders Björk.
  
 Gammaldanskurs.
 
 10 okt
Tisdag
  18.30-21.30
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkurs.
 
 19 sept
Tisdag
  18.30-21.30
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkurs.
 
 26 sept
Tisdag
  18.30-21.30
  Får ja Lov
--
 Musikanläggning
  
 Buggkurs.
 
 03 okt
Tisdag
  18.30-21.30
  Får ja Lov
--
 Sture Persson.
  
 Buggkurs.
 
 25 aug
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 C-laget
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 11 aug
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Mysfox - nybörjarkurs gång 1.
  
 Dansledare Mia.
 
 07 juli
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Bugg Fortsättningskurs.
  
 Dansledare Mia.
 
 14 juli
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Bugg Fortsättningskurs.
  
 Dansledare Mia.
 
 15 sept
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Levins
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 21 juli
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Sweedz.
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 08 sept
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Trippix
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 01 sept
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Dur-X
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 28 juli
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Bugg Fortsättningskurs.
  
 Dansledare Mia.
 
 11 aug
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Diggarna
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 04 aug
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Robbans
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 .
 ..
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Bugg Fortsättningskurs.
  
 Dansledare Mia.
 
 18 aug
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Rent Drag
  
 Dansledare Mia.
 
 21 juli
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Bugg Fortsättningskurs.
  
 Dansledare Mia.
 
 14 juli
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 C-laget
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 07 juli
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Robbans
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 18 aug
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Mysfox - nybörjarkurs gång 2.
  
 Dansledare Mia.
 
 30 juni
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Charlies
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 28 juli
Fredag
  20.00-23.30
  Hambologen
--
 Bo Liljedahl
  
 Nybörjarkurs Gammaldans m Fridans.
 
 08 sept
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Mysfox - nybörjarkurs gång 5.
  
 Dansledare Mia.
 
 30 juni
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Bugg Fortsättningskurs.
  
 Dansledare Mia.
 
 25 aug
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Mysfox - nybörjarkurs gång 3.
  
 Dansledare Mia.
 
 01 sept
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Mysfox - nybörjarkurs gång 4.
  
 Dansledare Mia.
 
 15 sept
Fredag
  18.00-19.00
  Hambologen
--
 Mysfox - nybörjarkurs gång 6 avslutning.
  
 Dansledare Mia.
 
 26 juli
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Bo Liljedahl
  
 
 
 02 aug
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Levins
  
 
 
 12 juli
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Eva o Ingvar
  
 
 
 16 aug
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Rent Drag
  
 
 
 19 juli
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Robbans
  
 
 
 30 aug
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 C-laget
  
 
 
 28 juni
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Charlies
  
 
 
 23 aug
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Trippix 3st
  
 
 
 09 aug
Onsdag
  19:00-22:00
  Hindås
--
 Diggarna
  
 
 
 31 aug
Torsdag
  18.30 - 21.30
  Kungälvs Folkpark
--
 Charlies
  
 Medtag fika.
 
 24 aug
Torsdag
  18.30 - 21.30
  Kungälvs Folkpark
--
 Levins
  
 
 
 10 aug
Torsdag
  18.30 - 21.30
  Kungälvs Folkpark
--
 Duo Blå
  
 Tag med fika.
 
 03 aug
Torsdag
  18.30 - 21.30
  Kungälvs Folkpark
--
 Charlies
  
 Tag med fika.
 
 17 aug
Torsdag
  18.30 - 21.30
  Kungälvs Folkpark
--
 Eva o Ingvar
  
 
 
 27 juli
Torsdag
  18.30 - 21.30
  Kungälvs Folkpark
--
 Spelfinkarna
  
 Tag med fika.
 
 29 juni
Torsdag
  18.30 - 21.30
 Kungälvs Folkpark
--
 OBS Är inställt.
  
 Inställt. Ingen dans 29/6.
 
 20 juli
Torsdag
  18.30 - 21.30
  Kungälvs Folkpark
--
 Eva o Ingvar
  
 Tag med fika.
 
 30 juli
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Bjarnes.
  
 Sommardans.
 
 09 juli
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Musikanläggning
  
 Sommardans.
 
 16 juli
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Mats Lennarts
  
 Sommardans.
 
 02 juli
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Bo & Bengt.
  
 
 
 06 aug
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Mats Lennarts
  
 Sommardans.
 
 23 juli
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Musikanläggning
  
 Sommardans.
 
 13 aug
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Evert & Gunnar.
  
 
 
 20 aug
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Munkedals Dragspelsklubb.
  
 Sommardans.
 
 27 aug
Söndag
  18.00 - 21.00
  Munkedals Folkets park
--
 Spelfinkarna
  
 Sommardans.
 
 15 nov
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 04 okt
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 22 aug
Tisdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 11 okt
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 20 aug
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 18 okt
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 01 nov
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 02 juli
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 03 aug
Torsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 08 nov
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 26 nov
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 05 sept
Tisdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 19 nov
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 25 okt
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 22 nov
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 12 nov
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 29 nov
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 29 aug
Tisdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 27 sept
Onsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 29 juni
Torsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 20 juli
Torsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 27 juli
Torsdag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 19 nov
Söndag
 
  Ny artikel
 
  
 
 
 28 juni
Onsdag
  19.00 - 22.00
  Råön
--
 Duo Blå
  
 3 gamla och en modern.
 
 05 juli
Onsdag
  19.00 - 22.00
  Råön
--
 Eva o Ingvar
  
 3 gamla och en modern.
 
 12 juli
Onsdag
  19.00 - 22.00
  Råön
--
 Charlies
  
 3 gamla och en modern.
 
 26 juli
Onsdag
  19.00-22.00
  Råön
--
 Spelfinkarna
  
 3 gamla och en modern.
 
 19 juli
Onsdag
  19.00 - 22.00
  Råön
--
 Bennyz
  
 3 gamla och en modern.
 
 27 juni
Tisdag
  18.30 - 22.00
  Sandsjön
 K
 Eva o Ingvar
  
 Första tanken.
 
 15 aug
Tisdag
  18.30 - 22.00
  Sandsjön
 K
 Musikanläggning
 
  Peikkun
 
 22 aug
Tisdag
  18.30 - 22.00
  Sandsjön
 K
 Musikanläggning
 
 
 08 aug
Tisdag
  18.30 - 22.00
  Sandsjön
 K
 Musikanläggning
 
 
 29 aug
Tisdag
  18.30 - 22.00
  Sandsjön
 K
 Musikanläggning
  
 -AVSLUTNING-
 
 19 nov
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Bengt
  
 
 
 12 nov
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Tore.
  
 
 
 26 nov
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Anders.
  
 
 
 15 okt
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Tore.
  
 
 
 17 sept
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Bengt
  
 
 
 24 sept
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Conny
  
 
 
 01 okt
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Anders.
  
 
 
 08 okt
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Ingen dans idag.
  
 
 
 05 nov
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Conny
  
 
 
 22 okt
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Evert.
  
 
 
 10 sept
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Evert.
  
 
 
 03 dec
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Conny
  
 
 
 10 dec
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Tore.
  
 Avslutning! Anmälan krävs..
 
 29 okt
Söndag
  17.30-20.00
  Skepplanda
--
 Bengt
  
 
 
 20 aug
Söndag
  1700-2200
 Smålandsstenar
 K
 Eva o Ingvar
  
 55-årsfest.
 
 20 juli
Torsdag
  19.00-22.00
  Sätila
--
 HÄSTABACKEN.
  
 Musikanläggning/Orkester .
 
 06 juli
Torsdag
  19.00-22.00
  Sätila
--
 HÄSTABACKEN.
  
 INGEN DANS IDAG.
 
 13 juli
Torsdag
  19.00-22.00
  Sätila
--
 HÄSTABACKEN.
  
 Conny + ? .
 
 27 juli
Torsdag
  19.00-22.00
  Sätila
--
 HÄSTABACKEN.
  
 Charlies.
 
 29 juni
Torsdag
  19.00-22.00
  Sätila
--
 HÄSTABACKEN.
  
 Ev Conny + ?.
 
 03 aug
Torsdag
  19.00-22.00
  Sätila
--
 HÄSTABACKEN.
  
 Conny + ? .
 
 03 sept
Söndag
  18.00-22.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Robbans.
  
 Parkudden Tranemo Ingen kurs.
 
 22 okt
Söndag
  17.00 - 21.00
 Tranemo DF Limmared
--
 Rent Drag.
  
 
 
 03 dec
Söndag
  17.00 - 21.00
  Tranemo DF Limmared
--
 DUR-X.
  
 
 
 19 nov
Söndag
  17.00 - 21.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Sweedz.
  
 
 
 12 nov
Söndag
  17.00 - 21.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Eva o Ingvar
  
 
 
 29 okt
Söndag
  17.00 - 21.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Robbans
  
 
 
 27 aug
Söndag
  18.00 - 22.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Charlies
  
 Parkudden Tranemo Ingen kurs.
 
 10 dec
Söndag
  17.00 - 21.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Diggarna
  
 
 
 05 nov
Söndag
  17.00 - 21.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Charlies
  
 
 
 26 nov
Söndag
  17.00 - 21.00
  Tranemo DF Limmared
--
 Trippix.
  
 
 
 11 okt
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Trippix
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 27 sept
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Dur-X
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 15 nov
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Diggarna
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 13 dec
Onsdag
  19:30-23:00
 Varbergsbygdens GDF
--
 Rent Drag
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 04 okt
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 C-laget
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 08 nov
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Levins
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 18 okt
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Robbans
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 01 nov
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Sweedz.
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 29 nov
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 C-laget
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 22 nov
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Dur-X
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 06 sept
Onsdag
  19:30-23:00
 Varbergsbygdens GDF
--
 Levins
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 25 okt
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Liljedahls
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 13 sept
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Rent Drag
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 06 dec
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Charlies
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 20 sept
Onsdag
  19:30-23:00
  Varbergsbygdens GDF
--
 Diggarna
  
 se www.facebook.com/Vbggdf.
 
 13 nov
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Bengt
  
 
 
 11 sept
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Bengt
  
 
 
 02 okt
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Anders.
  
 
 
 09 okt
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Evert.
  
 
 
 20 nov
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Conny
  
 
 
 06 nov
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Evert.
  
 
 
 25 sept
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Conny
  
 
 
 27 nov
MÃ¥ndag
  19.00-2130
  Viggen
--
 Göran.
  
 
 
 18 sept
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Göran.
  
 
 
 04 dec
MÃ¥ndag
  19.00--22.30
  Viggen
--
 Charlies
  
 Avslutning! Vi bjuder på fika. OBS! Tiden!.
 
 30 okt
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Göran.
  
 
 
 16 okt
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Bengt
  
 
 
 23 okt
MÃ¥ndag
  19.00-21.30
  Viggen
--
 Conny
  
 
 
 02 juli
Söndag
  18.00
 Årås Kvarn Kölingared
 K
 Eva o Ingvar
  
 Gammaldans.
 

Copyright Alldans Anders Öfverström       B